Transport sanitarny

Transport sanitarny służy do przewozu chorych, których życie nie jest bezpośrednio zagrożone. Dotyczy m.in. przewozu pacjentów między szpitalami lub szpitalem i domem, na badania, dializy czy do domu opieki. W ramach transportu sanitarnego chorzy przewożeni są ambulansem oznaczonym literą T (ambulans transportowy). Jego wyposażenie różni się od wyposażenia ambulansów ratunkowych. Różnica dotyczy również personelu, który w ambulansie transportowym składa się zazwyczaj z kierowcy i ratownika. Na  życzenie pacjenta lub jego bliskich w naszym ambulansie może znajdować się także lekarz lub pielęgniarka. Dokładamy najwyższych starań, aby transport odbył się sprawnie i profesjonalnie, a przewożony pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Koszty transportu sanitarnego ustalane są indywidualnie. Stawki zależą między innymi od długości trasy, potrzeb chorego i rodzaju wymaganych usług. Jeśli potrzebujesz systematycznych przewozów (np. na dializy), możesz liczyć na zniżkę.

Więcej informacji na temat terminów i kosztów przewozu uzyskasz telefonicznie lub mailem.

transport medyczny

Oferujemy transport sanitarny – medyczny ambulansami Nissan NV400 oraz Nissan Primastar, wyposażonymi zgodnie z normą PN-EN1789:2008 typ A (transport pacjentów, których życie nie jest zagrożone).

Przewozimy chorych między innymi:

  • do szpitala
  • do specjalisty
  • do domu opieki
  • na dializy
  • na badania diagnostyczne.

Jeśli chcesz zamówić transport chorego, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailem lub przez formularz kontaktowy.